Tere tulemast meie kodulehele!

 Ratassepa Talu territooriumil asuv Lembevere küla külaplats pakub mitmesuguseid võimalusi aktiivselt oma vaba aega sisustada, lõõgastuda ja ka erinevaid üritusi ning koosviibimisi organiseeritult korraldada. Oleme püüdnud oma tegevustes lähtuda sellest põhimõttest, et vaba aja veetmiseks oleks nii väikestele kui ka suurtele külastajatele erinevad võimalused. Me oleme suutelised organiseerima üritusi alates 10 liikmelistest väikegruppidest kuni 1000 osavõtjaga suurüritusteni. Meie platsi on kasutatud sünnipäevade, klassilõpu ürituste, kokkutulekute, ettevõtete suvepäevade, lastelaagrite, koeranäituste, küladepäevade ja muude taoliste ürituste läbiviimiseks. Oleme igal aastal püüdnud midagi uut juurde ehitada või rajada, et inimesed, kes meid on harjunud külastama leiaksid midagi huvitavat ning tuleksid taas tagasi. Meie poolt pakutav territoorium on ca. 2 ha suur. Meil on kaks tiiki kus on võimalik ujuda ja kummipaadiga sõita. Võimalik on kümmelda tünnisaunas ja siis purdelt tiiki hüpata. Seda kõike nii suvel kui talvel. Talvel on avatud jääauk tiigis.

Võimaldame kasutada erinevaid varjualuseid, kus saab mõnusalt sõpradega lobiseda, kohvi juua või hoopis süüa. Meil on suur peotelk suurusega 32 m² mis on neljast küljest suletav ja gaasikiirguritega köetav, samuti on meil väike ristpalgist varjualune ca 10 inimesele, grillplats suurusega 50 m ², katusealune väliköök, püstkoda ja muud varjualused, mida vajadusel paigaldada või maha monteerida saame. Me võimaldame oma külastajatele kasutada erinevaid grille toidu valmistamiseks. Meil on traditsiooniline ðaðlõkivann, gaasigrill neile, kes ei viitsi süte valmimist oodata, BBQ grill gurmaanidele ja ka lihtne võimalus lõkke kohal toitu valmistada. Samuti on väliköögis suitsuahi kala või liha valmistamiseks, välipliit ja vokipann. Me võimaldame kasutada kahte külmkappi, millest üks asub väliköögis ja teine suures peotelgis. Ürituste toitlustamist on võimalik tellida meilt või siis seda ise teha. Oma aega on võimalik sisustada võrkpalli või sulgpalli mängides, köievedu harrastades, sangpommi rebides, batuudil hüpates või hoopis jalgsi ja rattaga matkates. Väikelastele on mõeldud kaks liivakasti ja üks liumäega mängunurk. Samuti saavad lapsed täiskasvanute järelevalve all batuuti kasutada. Meil on ka suur külakiik, millel lõbusalt aega veeta. Meie territoorium on aiaga piiratud ja valgustatud nii, et pole vaja karta kontvõõraid ega kutsumata külalisi. Meie platsil on võimalik telkida või haagissuvilates ööbida. Kõikidele külastajatele on kasutada duðð ja välikäimla.

Suurte ürituste puhul organiseerime vajadusel nii päevajuhi kui ka meelelahutuse vastavalt kliendi soovile. Meil on esinenud nii kohalikke isetegevuslasi - ansambleid, kui ka üle Eesti tuntud gruppe.

Oma külastajatele pakume võimalust ringsõitudeks seitsme kohalise mahtuniversaaliga ja väikebussiga. Võime organiseerida väljasõite nii oma valla kui ka naabervaldade vaatamisväärsuste külastamiseks.

Kuna meie territoorium on piiratud taraga, siis on meie plats populaarne ka koerakasvatajate hulgas. Siin saab edukalt läbi viia nii suvepäevi kui ka taliüritusi ja ka näitusi. Samuti on mõeldud ka koeraspordi harrastajatele.

Meil on võimalik tutvuda ka ühe Eesti tuntuma vigursaagija ja puukujuri – Ott Oleski – loominguga.

Nendele, keda pakilised tööasjad jälitavad ka meie vaba aja ja puhkeplatsil, on võimaldatud WiFi ühendust kasutades internetti kasutada.

Territooriumi  kasutamise hinnakiri on järgmine:

Kogu platsi rent gruppidele kuni 30 inimest 160.00 / ööpäev
Kogu platsi rent gruppidele kuni 100 inimest 320.00€ / ööpäev
Kogu platsi rent gruppidele üle 100 inimese 575.00 ööpäev
Nädalavahetuse (laupäev/pühapäev) rent gruppidele kuni 30 inimest 192.00 / ööpäev
Nädalavahetuse (laupäev/pühapäev) rent gruppidele kuni 100 inimest 384.00€ / ööpäev
Nädalavahetuse (laupäev/pühapäev) rent gruppidele üle 100 inimest 640.00€ / ööpäev
Telkimiskoha maksumus 7.00 / telgikoht / ööpäev
Haagissuvila või matkabussi koht 16.00€ / masinakoht /ööpäev
Päevajuht vastavalt tellija soovile Kokkuleppel
Transport (buss või mahtuniversaal) Kokkuleppel
Gaasiballon grillile või soojakiirgurile 29.00€
Internetiühendus (WiFi ) 7.00€
Kes teeb sellel ka juhtub (lõhutud inventar tuleb hüvitada)!

* Hindadele ei lisandu käibemaksu.

Info ja tellimine tel. 50 88 604 või hardi@konguta.ee